Tuesday, July 23, 2019
Ballina Autorët Postime nga Agnesa Muçaj

Agnesa Muçaj

1 POSTIME 0 KOMENTET

Bashkëjetesa ndëretnike e vetmja zgjidhje për Maqedonin…dhe Prilepin.

Incidenti që ndodhi para ca ditësh me futbollistin shqiptar Ezgjan Alioski kishte një përfundim mësim nxjerrës për të gjithë qytetarët e Maqedonisë. Ai vendosi të...
37,544FansaPëlqeje
- Advertisement -

EDITOR PICKS