Ballina Uncategorized Bayerni do kthehet përsëri për Sanen

Bayerni do kthehet përsëri për Sanen

21
0

Bayern Munich nuk ka hequr dorë nga nënshkrimi i yllit gjerman, Leroy Sane nga Manchester City.

Sane pësoi një lëndim të rëndë në gju në fillimin e sezonit dhe do të mungoj së paku deri për vit të ri.

Por, sipas mediumit britanik The Sun, Bayern ende po e konsideron Sanen si një objektiv kryesor.

Bavarezët janë të etur për të forcuar krahët e sulmit të tyre pas humbjeve të Franck Ribery dhe Arjen Robben këtë verë.

Sane ishte i gatshëm të linte Cityn gjatë verës, me një rikthim në Gjermani që e tërhoqi atë.

Çmimi i transferimit të tij mendohet të jetë 100 milionë euro.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu