Ballina Lajme nga Maqedonia (VIDEO) Boki 13 dhe babai i tij sulmojnë një prift, rasti ende...

(VIDEO) Boki 13 dhe babai i tij sulmojnë një prift, rasti ende pa epilog gjyqësor

52
0

Televizioni Alfa ka publikuar një video, për të cilën thonë se Boki 13 i dyshuari i parë në rastin “Reket” së bashku me babain e tij, kanë sulmuar një prift.

Rasti është hapur në janar 2017 dhe ende deri tani nuk ka marrë epilog gjyqësor.

Përpos videos më poshtë, TV Alfa, ka njoftuar se do të publikoj edhe video tjera që dëshmojnë dhunën e babit të Boki 13 mbi priftin.

https://youtu.be/NvkSGL2rWuc

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu