Ballina Uncategorized Bim Bimma promovon librin me poezi, ja cili reper shqiptar ishte i...

Bim Bimma promovon librin me poezi, ja cili reper shqiptar ishte i pranishëm

4
0

Reperi i njohur kosovar Burim Kursani ose siç publiku e njeh BimBimma, ka promovuar sot librin e tij me poezi.

Rreth librit me poezi të përmbledhura, artisti foli në emisionin Nd’rrimi i Natës me Alaudin Hamitin, duke treguar se të gjitha poezitë janë të shkruara në gegërisht, ndërsa librin ia dedikoi djalit të tij Gegës.

Libri është promovuar në menzën “Ramiz Sadiku” në lagjen Pejton në Prishtinë, ku kishte shumë të pranishëm dhe në mesin e tyre ishte edhe Capita T.

Këtë e ka bërë të ditur vet Capit T, i cili postoi librin në instastory, mbi të cilin BimBimma ka shkruar se artisti e nderoi me prezencën.

Librin mund ta gjeni edhe online./Prive.al

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu