Ballina Lajme Shkupjani gjendet pa shenja jete në Mercedes në Tetovë, zbulohet gjysëm-identiteti i...

Shkupjani gjendet pa shenja jete në Mercedes në Tetovë, zbulohet gjysëm-identiteti i tij

Në SPB Tetovë është denoncuar se, në rrugën regjionale Zhelinë-Siriçinë në afërsi të një objekti hotelerik, është vërejture parkuar vetura ,,Mercedes” me targa të Shkupit, ku brenda saj ka qëndruar një person pa shenja jete.

28
0
policia
policia

Në SPB Tetovë është denoncuar se, në rrugën regjionale Zhelinë-Siriçinë në afërsi të një objekti hotelerik, është vërejture parkuar vetura ,,Mercedes” me targa të Shkupit, ku brenda saj ka qëndruar një person pa shenja jete.

Është kryer inspektimi në vendin e ngjarjes dhe është konstatuar se bëhet fjalë për 67-vjeçarin M.J. nga Shkupi i cili nuk ka pasur shenja dh.une dhe nga jeku ligjor është konstatuar se bëhet fjalë për vdekje të natyrshme.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu